לפני קניית תנור? הכנו לכם את כל הסיבות למה כדאי לקנות תנור יוקרה

עם ההתפתחויות הטכנולוגיות, מוצרים חשמליים ומכשירי בישול חדשים מופיעים ומעשירים את המטבח שלנו, אך נראה שישנם כמה מכשירי יסוד שלעולם לא ייעלמו.
התנור הוא מכשיר שכזה, אך הצורך שלנו בפונקציות הבסיסיות של התנור אינן צריכות להגביל אותנו מלתת לו להתפתח ולהפוך למכשיר יעיל יותר, שיצליח להיות מגוון יותר וממוקד יותר גם יחד.
באמצעות שילוב של טכנולוגיות מתקדמות עם אמצעי עיצוב חדשניים, ניתן לקחת את התנור הביתי שלנו קדימה ולמצות את הפוטנציאל העצום שטמון בכלי כה גדול ועצמתי.
בואו להכיר את התנור היוקרתי, הדור הבא של התנורים אשר רותם את השיטות הטכנולוגיות החדשניות ביותר כדי לייצר מטבח נוח וידידותי יותר.

טכנולוגיות ופונקציות בישול מתקדמות

אילו בדיוק טכנולוגיות ניתן לשלב בתנור?
על פניו, נראה שתנור הוא מכשיר בעל פונקציה פשוטה למדי, ולכן אין סיבה שיתקדם וישתנה.
אך ההפך הוא הנכון, וניתן לראות זאת רק על פי הדרך הארוכה שעבר התנור מכלי אבן גדול מימדים שאש בוערת למרגלותיו אל מכשיר חשמלי המשתלב היטב במטבח הביתי.
כך, יש הרבה כיוונים שניתן להתקדם אליהם, וישנן טכנולוגיות רבות שניתן לרתום כדי להפוך את השימוש בתנור לנוח יותר ובטוח יותר:

כיריים מגז וכיריים חשמליים: השילוב של כיריים עם התנור אינם עניין חדש, אך כיום יותר ויותר בוחרים לשלב כיריים חשמליים עם התנור במקום כיריים מבוססי גז – התנורים היוקרתיים מאפשרים בחירה בין שתי האפשרויות הללו, ואף שילוב שלהן, כדי למצוא את חווית הבישול הנוחה ביותר.

טכנולוגיות לניקוי עצמי: שיפור טכנולוגי מבורך אשר מופיע בתנורים היוקרתיים הוא היכולת לניקוי עצמי – תם העידן בו היינו צריכים להפעיל מאמצים כבירים בתדירות גבוהה כדי לשמור על התנור נקי ופונקציונלי, כיום התנור יכול לבצע את מרבית העבודה בכוחות עצמו וכך לזכות לחיים ארוכים יותר ולפעילות יעילה יותר.

טכנולוגיות הגנה: התנור הוא מכשיר מורכב והוא כולל בו שני אלמנטים שמאז ומתמיד היה בהם פוטנציאל גבוה לסכנה – מצד אחד, טמפרטורות גבוהות במיוחד, ומצד שני, מערכת חשמלית סבוכה – התנורים היוקרתיים מכילים בהם טכנולוגיות הגנה חדשניות אשר מבוססות קולטנים ומפסקים ייעודיים שיש בהם להפוך את חוויית השימוש לבטוחה הרבה יותר.

דלת מבודדת חום: יחד עם טכנולוגיות ההגנה, אחד מן האלמנטים שהופכים את התנור היוקרתי לבטיחותי יותר הוא השילוב של דלת מבודדת חום – כך ניתן למזער משמעותית את הסיכונים סביב התנור, וכן ניתן לעבוד בסביבת התנור בניחוחות ללא צורך להתמודד עם טמפרטורות גבוהות.

תכניות בישול שונות: באמצעות התנור היוקרתי ניתן לבשל כל מאכל באופן ייעודי על פי תנאי הבישול המיטביים שלו – זה מתאפשר באמצעות תכניות הבישול השונות, אשר מיועדות לאפשרויות שונות ולצרכים סביבתיים שונים עבור המנות.

בקרת בישול ובקרת טמפרטורה: התנור היוקרתי אינו מותיר אותנו עם אפשרויות בחירה בלתי גמישות בין תכניות הבישול השונות, ויש לנו אפשרות לבקר היטב את אופן הבישול ואת טמפרטורת התנור באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות בתחום.

שימוש בשתי תבניות אפייה: באמצעות טכנולוגיות הבקרה והשליטה המתקדמות, אשר מאפשרות טיפול יעיל ומהיר באופני החימום של התנור, נפתחת גם האפשרות לשימוש בשתי תבניות אפייה במקביל – התנור היוקרתי יוכל לקבל לקרבו את שתי התבניות ולגרום לפעולת אפייה אפקטיבית ממש כאילו היה מדובר בתבנית אחת בלבד.

משטחי צלייה וגריל: עם לא די לנו בתנור אפייה ובכיריים, ניתן להגדיל ולשלב את התנור היוקרתי עם אמצעי בישול אחרים – התנורים היוקרתיים יכולים להיות ממוזגים עם משטחי צלייה וגריל, אשר פותחים אפשרויות בישול רחבות יותר שיש בן מגוון גדול יותר של טעמים.

תזמון הפעלה: התנור היוקרתי מהווה תנור חכם, וכך ניתן להבטיח שימוש גמיש יותר בו באמצעות אפשרויות תכנון מתקדמות – הפונקציה של תזמון ההפעלה של התנור מאפשרת להפעיל אותו באופן ייעודי על פי הצרכים השונים, ולמנוע את הצורך להיות מסביבתו בכל עת כדי להפעיל אותו ולכבות אותו.

מצב שבת: יחד עם פונקציית תזמון ההפעלה, נפתחת אפשרות יקרת ערך לשומרי השבת – ניתן להכין את התנור מבעוד מועד וכך לתת לו לפעול באופן עצמאי במהלך השבת, דבר אשר מאפשר גמישות רבה יותר מן האפשרויות המקבילות לחימום מזון במהלך השבת.

פאנל פיקוד מגע דיגיטלי: כל הפונקציות הללו ועוד עטופות בפאנל פיקוד ידידותי למשתמש אשר מופעל באמצעות מגע – אין עוד צורך להסתבך עם גלגלי הפעלה אנלוגיים וציורים שמרמזים על הפונקציה שלהם, מסך המגע הדיגיטלי מאפשר גישה מהירה יותר ונוחה יותר לכל הפונקציות.

תנור יוקרה דיגיטלי – התאמה מושלמת לצרכים, לרצונות ולבית שלכם

הפונקציות והטכנולוגיות המתקדמות אשר משולבות בתנור היוקרתי עשויות להיות מלהיבות למדי, אך למעשה ישנה עובדה מלהיבה אף יותר – התנור היוקרתי אינו מוצר יחיד, אלא משפחה של מוצרים.
יתרה מכך, התנורים היוקרתיים היא משפחה כה עשירה עד שנהוג לפלג אותם לשלושה סוגים שונים, כל אחד מתאפיין בתכונות בולטות משל עצמו ויוכל להתאים באופן ייעודי יותר לצרכים נבדלים:

תנורים משולבים:
כשמם, משפחת התנורים המשולבים מתאפיינים בשילוב של אמצעי בישול נוספים יחד עם התנור עצמו.
אמצעי בישול אלה הם הכיריים, שישנה אפשרות בחירה בין כיריים חשמליים, כיריים מבוססי גז, או שילוב של אלה ואלה.
התנור המשולב מתאים למטבח שיש בו מקום ייעודי לתנור, אך עם זאת יש שאיפה לחסכון במקום לשילוב של הכיריים יחד עם התנור.
בנוסף לחסכון במקום, יש לציין שכל היתרונות אשר טמונים בתנור החשמלי מורשים גם לכיריים עצמם, וכך אלו מיוצרים תוך שילוב של טכנולוגיות מתקדמות שנועדו להפוך את השימוש לידידותי יותר ובטוח יותר.

תנורי בילד אין:
קטגוריית התנורים השנייה, תנורי בילד אין, הם תנורים אשר מיועדים להשתלב עם הריהוט הכללי של המטבח, ולא לעמוד באופן מובדל מהם.

באופן הזה, תנורי הבילד אין הם תנורים בעלי ניחוח עיצובי מתקדם ממש כמבחר הפונקציות שלהם.
לפיכך, משפחת התנורים הזו נהנית ממודעות עיצובית גבוהה במיוחד, וכך מבחר התנורים בה רחב דיו כדי לאפשר התאמה ייעודית של התנור אל החלל העיצובי בו הוא מותקן, מבחינת המימדים, הצבע ואפשרויות הגימור.

תנורי אדים:
האמירה האחרונה בתחום התנורים היוקרתיים הם תנורי האדים, אשר משלבים בהם את פונקציית האידוי המצוינת שיש בה כדי להשפיע לטובה באופן משמעותי על מלאכת הבישול כולה.
באמצעות אפשרות האידוי, ניתן למצוא את האיזון המושלם בין חימום ללחות עבור כל סוג מזון, וכך לבשל אוכל איכותי יותר אשר מדגיש באופן נכון ומיטבי את הניחוחות והטעמים.
מתוך מודעות לפוטנציאל האדיר הזה, תנורי האדים מגיעים עם פונקציות בישול מהירות, אשר מאפשרות תכנות מהיר של אופני הבישול בהתאם לסוג המזון הנבחר.
כך, תנורי האדים מתאימים עבור מי שאוהב אוכל, אוהב לדקדק באיכויות שלו ורוצה להפוך את מנותיו ליצירת אמנות של ממש.

חוויית רכישה חדשנית וייחודית ללקוחותינו

האפשרויות הגלומות בתנורים היוקרתיים אינן נדלות, ולכן אנו רוצים לשדרג אף את חוויית הרכישה עצמה עבור הלקוחות.
חוויית הרכישה החדשנית כוללת סדנאות ייעוץ והדרכה, הן בטרם בחירת התנור והן לאחריו, אשר במסגרתו מתבצעות מספר פעילויות פשוטות ללימוד והתנסות באופני הפעולה של התנור.
ניתן להגיע לסדנאות מסוג זה באולם התצוגה שלנו, וכך להכיר את המוצרים השונים לעמקם, ללמוד את ההבדלים ביניהם, להתנסות ולטעום, ולבחור את התנור המועדף.

בנוסף, אנו מעבירים סדנאות בישול פרטיות לאדריכלים וסדנאות בישול פרטיות ללקוחות
חוויית הרכישה הייחודית נמשכת גם לאחר הרכישה עצמה, כאשר השפית הראשית של V-ZUG בישראל מגיעה לבית הלקוח לסדנת הדרכה מיוחדת בת שעתיים, ומסבירה כיצד להפעיל את התנור באופן הטוב ביותר בהתאם לצרכים התזונתיים של הלקוח.

תנור מתקדם, חיים מתקדמים

משפחת התנורים היוקרתיים מבקשים להפוך את מלאכת הבישול לחוויה עשירה יותר, מלאה יותר באפשרויות, ועם זאת נוחה ובטוחה יותר.
הפונקציות המשולבות בתנורים היוקרתיים מבוססות על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר כיום, והן נרתמות לשימוש תוך מודעות גבוהה לבטיחות לידידויות למשתמש.
כך ניתן להביא לאיכות בישול גבוהה יותר, הן מבחינת הבישול עצמו, אך גם מבחינת איכות המזון שבסופו.