שני מותגי-על, אפליקציה אחת – ומטבח חכם

מכשירי החשמל היוקרתיים של חברות Wolf ו- Sub-Zero מצטרפים למערכות הכית החכם, באמצעות אפליקציית אוטומציה חינמית.

אינטליגנציה דיגיטלית במטבח | צליל דנן

כרטיס גישה ייחודי של חברת Control4 האמריקאית, המובילה בתחום מערכות בקרה לבית חכם, אשר פותח עבור Wolf ו- Sub-Zero העולמיות מארה”ב הופך היום את מכשירי החשמל היוקרתיים שלהן לחלק אינטגרלי של כל בית חכם.

שיתוף הפעולה בתחום מערכות הבית החכם בין שתי יצרניות מוצרי החשמל המתקדמים, המיובאים ומשווקים בלעדית בישראל על-ידי חברת Digital Kitchen, מעניק לראשונה בארץ יכולת פיקוח ושליטה על כל מכשירי החשמל הביתיים במטבח, מכל מקום ובכל עת.

מכשירי החשמל החכמים של Wolf ו- Sub-Zero ניתנים לשליטה מלאה, הודות לכרטיס גישה מובנה הפועל כרשת אלחוטית דרך אפליקציה אינטואיטיבית ונוחה. מדובר בשיפור משמעותי באיכות החיים, בהתאם להעדפות של הלקוח כגון הגברת ייצור קרח לפני אירוח, ניטור צריכת אנרגיה בזמן חופשה, בחירת שעון שבת, התראות בזמן אמת על מצב העוף בתנור, דיווחי טמפרטורה, טיימר לחימום מראש ועוד.

האפליקציה החכמה מספקת יעילות, אבחון ושירות תמיכה משופר עבור המכשירים המחוברים. צרכנים יוכלו לקבל התראות תחזוקה ויוכלו לפתוח קריאות לשירות, אבחון מהיר ופתרון בעיות.

האפליקציה תומכת בכל המקררים החדשים מדגם Build-In והתנורים מסדרה E. כל הדגמים הקיימים צריכים לעבור התאמה על ידי טכנאי.

לדברי שרון מגנזי, מנכ"לית חברת Digital Kitchen בישראל, ”שילוב טכנולוגיה כמוצרים שלנו מחזק את מחויבותנו לשיפור חווית הלקוח. צרכנים מודרניים נוטים כיום לעבר מכשירים המשפרים את איכות חייהם ומספקים נוחות לשגרת היומיום, ומכשירים ביתיים עם טכנולוגיית האוטומציה מעניקים בדיוק את זה".